Obsługa Sekretariatu

Szukamy studentki/studenta do pracy w sekretariacie

Legal Venue to wspólnota prawników, oferująca usługi tylko profesjonalnym prawnikom. Szukamy osób, które dołączą do naszego zespołu i będą razem z nami współtworzyć kulturę opartą na zaufaniu, niezależności i transparentności.

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i usprawnienie naszych wewnętrznych procesów jest podstawą naszego rozwoju i dotychczasowych osiągnięć.

Zapewniamy bezpieczne i produktywne środowisko dla wszystkich członków naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na zmiany w miejscu pracy. Szanujemy różnorodność i staramy się udzielać wsparcia, jeżeli jest to tylko w naszej mocy.

Obecnie szukamy Asystenta/Asystentki do Obsługi Sekretariatu, który/a dołączy do naszego Zespołu i zatroszczy się o naszych obecnych klientów i przyszłych klientów z prawdziwym entuzjazmem i zaangażowaniem

Jak wygląda praca na tym stanowisku:

  • praca 2-3 dni w tygodniu, 4 – 8h dziennie (do ustalenia z grafikiem zajęć na uczelni),
  • umowa zlecenia,
  • lokalizacja – centrum Warszawy, przy stacji metra Centrum,
  • start od 16 marca 2020 r.

Na czym będą polegać Twoje obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji poczty oraz przesyłek kurierskich,
  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia Klientów,
  • obsługa recepcyjna spotkań,
  • prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań,
  • bieżąca obsługa administracyjno-organizacyjna biura,
  • dbanie o estetykę i porządek biura.

Czego oczekujemy od Ciebie?:

  • status studenta,
  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, nienaganna kultura osobista, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • punktualność,
  • język polski – ojczysty,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane będą:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy biurowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kariera@legalvenue.pl

pamiętaj o dodaniu klauzuli w zakresie przetwarzania danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz późniejszych rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Dowiedz się więcej o nas

Legal Venue jest w bezpośredniej okolicy Poczty Głównej, metra Świętokrzyska, metra Nowy Świat oraz Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego.
O nas